Προσφατα νεα
Πρόγραμμα Basketaki Cup 16/17 1st Round

1η Αγωνιστική

Όμιλος Ημερ. & Ώρα Αγώνας Γήπεδο Σκορ Αναφορά Βίντεο
1 24/9/2016 – 20.30 Friends – Godfathers Πλάτων 53 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
1 22/9/2016 – 21.30 Butchers – Lions Κολωνός 73 – 35
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2 24/9/2016 – 22.00 Αναλώσιμοι – Philadelphia 7fixers Ίλιον  48 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2 25/9/2016 – 22.00 ΑΣΚ Αρισταίος – LA Trollakers Κάρβουνο 37 – 29
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3 24/9/2016 – 19.00 Komites BC – Athens City Villagers Πλάτων  64 – 66
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3 24/9/2016 – 17.30 Πόρτο – Griffins Πλάτων 42 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4 24/9/2016 – 22.00 Κατρακείλα – Peristeri Bulls Κάρβουνο  47 – 76
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4 25/9/2016 – 20.00 Basket Case – Mad Frogs Κολωνός 53 – 77
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5 21/9/2016 – 22.15 Ναυαγοί – Boom Shakalaka Πεντέλη  60 – 31
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5 25/9/2016 – 18.30 Anaconda BC – Μπυροβολικό Ίλιον 55 – 60
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6 24/9/2016 – 18.00 Sun City Spurs – Rep-Eat Κολωνός 41 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6 23/9/2016 – 21.30 Jugoplastica – Thundercats Κολωνός  55 – 31
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7 22/9/2016 – 22.00 Golden Steak Warriors – Iron Maidan Πλάτων  41 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7 24/9/2016 – 22.00 Remal Madri – Smokin’ Aces Πλάτων 54 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8 25/9/2016 – 22.00 Galatsiers – Kamikaze Πλάτων 52 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8 21/9/2016 – 22.00 Pink Flamingos – Kasonic Beers Ίλιον  74 – 44
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
9 23/9/2016 – 20.30 Κέρβεροι – Capital Con-Trolls Ίλιον  33 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
9 22/9/2016 – 20.30 San Antonio Smurfs – North Union Ίλιον 62 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
10 23/9/2016 – 20.30 Το Τρίτο Φύλο – Aguanile Πλάτων  49 – 60
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
10 24/9/2016 – 18.30 Basket Maniacs – All Star Lions Ίλιον  49 – 68
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
11 21/9/2016 – 21.30 Alley Ουπς – Δαλάι Κλάμα Κολωνός 66 – 38
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
11 25/9/2016 – 18.00 Γιουγκοπιάστηκα – G-Vana Κολωνός  47 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
12 23/9/2016 – 22.00 New Veteran Derlicans – Hornets Πλάτων  52 – 85
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
12 21/9/2016 – 20.30 Baca Juniors – Greek BB Mambas Πλάτων 38 – 40
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
13 25/9/2016 – 17.30 Shooting Stars – Athens Cavabeers Πλάτων 42 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
13 21/9/2016 – 22.00 Athens Pistols – Diakem Flobetrotters Πλάτων  81 – 76
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
14 22/9/2016 – 20.30 Antilalos BC – Souvlakers Πλάτων  61 – 55
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
14 24/9/2016 – 15.30 New York Pic-Knicks – Beerokoillers Ίλιον 58 – 40
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15 25/9/2016 – 22.00 Paltovic – Pourangers BC Ίλιον 81 – 42
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15 25/9/2016 – 20.30 Black Adders – Wolves BC Κάρβουνο 52 – 62
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16 22/9/2016 – 22.00 Indiana Pagers – West Side Veterans Ίλιον 45 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16 24/9/2016 – 17.00 Lazers – Athens 69ers Ίλιον 20 – 0
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17 24/9/2016 – 20.30 Drink n Rollers – Sharks Κάρβουνο 66 – 46
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17 24/9/2016 – 20.00 Sparta BC – Athens Deadbeats Κολωνός  80 – 43
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
18 23/9/2016 – 22.00 New York Fix – Phoenix Bums Ίλιον  54 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
18 25/9/2016 – 15.30 Milwaukee Drunks – Black Nuggets Ίλιον  20 – 0
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19 25/9/2016 – 17.00 Orlando Tragics – Pressof BC Ίλιον 43 – 48
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19 21/9/2016 – 20.30 Άρτεμις – All-D Blacks Ίλιον 74 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20 24/9/2016 – 20.30 ΑΜΟΚ – Office Ηρακλείου Ίλιον 30 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20 25/9/2016 – 21.30 Air Κοντίσιον – Ντότα Press Κολωνός 81 – 43
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21 22/9/2016 – 20.00 Dilaveri – Κλειώ Κολωνός  45 – 43
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21 24/9/2016 – 21.30 Ανυπόταχτοι Γαλάτες – Αρχιστράτηγος Βασδέκης BC Κολωνός  65 – 93
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
22 27/9/2016 – 22.00 Gourmedistas – Basxetoi Ίλιον  38 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
22 24/9/2016 – 16.30 Tebelwolves – Arch Κολωνός  37 – 76
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 22/9/2016 – 22.15 Somalia Pirates – Neverkuppen Πεντέλη 28 – 32
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 25/9/2016 – 16.30 Paliagoura – New World Fix Κολωνός 40 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 21/9/2016 – 20.00 Ιπ-πότες – Peristeri Wardogs Κολωνός 67 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα

Ρεπό: The Drinkers, War Gamers, Barceliwma, Immortals, Πήγασος United, PABC, Χαρμάνι Milano, Πρόκες, 40ers, Tifosi BC, Gerakas Hawks, Vatos Locos, Hawks, Porn Flakes, West Bombers, Gladiators, Brazzerzz Beactherzz, Sex Pistons, Black Mamba, Lyonmen, The The Royals, Αλκοολικός Αστέρα


2η Αγωνιστική

Όμιλος Ημερ. & Ώρα Αγώνας Γήπεδο Σκορ Αναφορά Βίντεο
1 1/10/2016 – 22.00 The Drinkers – Butchers Πλάτων 63 – 60
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
1 2/10/2016 – 22.00 Lions – Friends Ίλιον 50 – 39
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2  2/10/2016 – 22.00 War Gamers – ΑΣΚ Αρισταίος  Πλάτων  73 – 44
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2 2/10/2016 – 18.30 LA Trollakers – Αναλώσιμοι Ίλιον 49 – 67
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3 28/9/2016 – 22.00 Barceliwma – Πόρτο Πλάτων 60 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3  1/10/2016 – 22.00 Griffins – Komites BC  Ίλιον 70 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4  29/9/2016 – 22.00 Immortals – Basket Case  Πλάτων 86 – 30
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4 29/9/2016 – 20.30 Mad Frogs – Κατρακείλα  Ίλιον  70 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5  2/10/2016 – 19.00 Πήγασος United – Anaconda BC  Πλάτων  55 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5 30/9/2016 – 20.30 Μπυροβολικό – Ναυαγοί Ίλιον 44 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6  2/10/2016 – 16.30 PABC – Jugoplastica Κολωνός 64 – 70
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6  1/10/2016 – 21.30 Thundercats – Sun City Spurs  Κολωνός  38 – 67
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7 1/10/2016 – 22.00 Xαρμάνι Milano – Remal Madri  Κάρβουνο  62 – 34
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7 27/9/2016 – 22.00 Smokin’ Aces – Golden Steak Warriors Πλάτων  68 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8  28/9/2016 – 20.30 Πρόκες – Pink Flamingos  Πλάτων 57 – 52
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8 29/9/2016 – 20.00 Kasonic Beers – Galatsiers  Κολωνός 38 – 47
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
9  29/9/2016 – 22.00 40ers – San Antonio Smurfs  Ίλιον 48 – 65
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
9 28/9/2016 – 22.15 North Union – Κέρβεροι  Πεντέλη  66 – 48
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
10  28/9/2016 – 20.30 Tifosi – Basket Maniacs  Ίλιον  61 – 43
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
10  29/9/2016 – 20.30 All Star Lions – Το Τρίτο Φύλο Πλάτων  70 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
11 1/10/2016 – 20.30 Gerakas Hawks – Γιουγκοπιάστηκα  Πλάτων  54 – 47
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
11  27/9/2016 – 21.30 G-Vana – Alley Ουπς  Κολωνός 54 – 65
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
12  27/9/2016 – 22.15 Vatos Locos – Baca Juniors Πεντέλη 67 – 43
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
12 27/9/2016 – 20.00 Greek BB Mambas – New Veteran Derlicans Κολωνός  36 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
13 30/9/2016 – 22.00 Hawks – Athens Pistols Πλάτων 58 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
13  2/10/2016 – 21.30 Diakem Flobetrotters – Shooting Stars  Κολωνός  68 – 58
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
14 30/9/2016 – 20.00 Porn Flakes – New York Pic-Knicks Κολωνός 26 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
14  2/10/2016 – 17.30 Beerokoillers – Antilalos BC  Πλάτων  39 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15 1/10/2016 – 21.30 West Bombers – Black Adders Μαζαράκη 53 – 64
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15 30/9/2016 – 21.30 Wolves BC – Paltovic  Κολωνός  66 – 68
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16  28/9/2016 – 20.00 Gladiators – Lazers Κολωνός 66 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16  1/10/2016 – 17.00 Athens 69ers – Indiana Pagers Ίλιον 33 – 71
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17 1/10/2016 – 17.30 Brazzerzz Beachterzz – Sparta BC Πλάτων  50 – 69
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17 1/10/2016 – 15.30 Athens Deadbeats – Drink n Rollers Ίλιον  29 – 81
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
18  1/10/2016 – 18.00 Sex Pistons – Milwaukee Drunks Κολωνός 69 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
18  2/10/2016 – 18.00 Black Nuggets – New York Fix Κολωνός 62 – 68
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19  27/9/2016 – 20.30 Black Mamba – Άρτεμις  Ίλιον  56 – 58
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19  1/10/2016 – 18.30 All-D Blacks – Orlando Tragics Ίλιον  53 – 44
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20  29/9/2016 – 21.30 Lyonmen – Air Κοντίσιον Κολωνός 49 – 32
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20 1/10/2016 – 20.00 Ντότα Press – ΑΜΟΚ  Κολωνός  73 – 34
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21  1/10/2016 – 20.30 The Royals – Ανυπόταχτοι Γαλάτες Ίλιον 75 – 67
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21  1/10/2016 – 16.30 Αρχιστράτηγος Βασδέκης BC – Dilaveri Κολωνός 68 – 66
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
22  30/9/2016 – 20.30 Αλκοολικός Αστέρας – Tebelwolves  Πλάτων 64 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
22  2/10/2016 – 15.30 Arch – Gourmedistas Ίλιον 84 – 40
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23  29/9/2016 – 22.15 New World Fix – Somalia Pirates  Πεντέλη 60 – 58
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23  28/9/2016 – 22.00 Peristeri Wardogs – Neverkuppen Ίλιον 48 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 1/10/2016 – 19.00 Ιπ-πότες – Paliagoura  Πλάτων 42 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα

Ρεπό: Godfathers, Philadelphia 7fixers, Athens City Villagers, Peristeri Bulls, Boom Shakalaka, Rep-Eat, Iron Maidan, Kamikaze, Capital Con-Trolls, Aguanile, Δαλάι Κλάμα, Hornets, Athens Cavabeers, Souvlakers, Pourangers, West Side Veterans, Sharks, Phoenix Bums, Pressof BC, Office Ηρακλείου, Κλειώ, Basxetoi


3η Αγωνιστική

Όμιλος Ημερ. & Ώρα Αγώνας Γήπεδο Σκορ Αναφορά Βίντεο
1 6/10/2016 – 21.30 Lions – Godfathers  Κολωνός  41 – 52
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
1 6/10/2016 – 20.30 The Drinkers – Friends Πλάτων 61 – 35
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2 8/10/2016 – 18.00 LA Trollakers – Philadelphia 7fixers  Κολωνός  53 – 31
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2 8/10/2016 – 21.30 War Gamers – Αναλώσιμοι Μαζαράκη  63 – 58
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3 8/10/2016 – 21.30 Griffins – Athens City Villagers Κολωνός 58 – 46
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3 6/10/2016 – 22.00 Barceliwma – Komites BC Ίλιον  55 – 39
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4 2/10/2016 – 20.30 Mad Frogs – Peristeri Bulls  Κάρβουνο  65 – 75
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4 4/10/2016 – 21.30 Immortals – Κατρακείλα Κολωνός 73 – 52
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5 8/10/2016 – 18.30 Μπυροβολικό – Boom Shakalaka  Πλάτων  56 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5 6/10/2016 – 22.15 Πήγασος United – Ναυαγοί  Πεντέλη 42 – 85
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6 8/10/2016 – 22.00 Thundercats – Rep-Eat Ίλιον  23 – 52
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6 6/10/2016 – 20.00 PABC – Sun City Spurs Κολωνός  52 – 58
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7 2/10/2016 – 22.00 Smokin’ Aces – Iron Maidan Κάρβουνο 52 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7 9/10/2016 – 22.00 Xαρμάνι Milano – Golden Steak Warriors Κάρβουνο 54 – 35
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8 5/10/2016 – 20.30 Kasonic Beers – Kamikaze Πλάτων  26 – 71
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8 26/10/2016 – 20.30 Πρόκες – Galatsiers Πλάτων 49 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
9 4/10/2016 – 22.15 North Union – Capital Con-Trolls  Πεντέλη 45 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
9 8/10/2016 – 22.00 40ers – Κέρβεροι  Κάρβουνο  71 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
10 4/10/2016 – 22.00 All Star Lions – Aguanile  Ίλιον  51 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
10 4/10/2016 – 22.00 Tifosi – Το Τρίτο Φύλο  Πλάτων 62 – 66
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
11 4/10/2016 – 20.00 G-Vana – Δαλάι Κλάμα  Κολωνός 51 – 71
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
11 8/10/2016 – 22.00 Gerakas Hawks – Alley Ουπς Πλάτων 34 – 48
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
12 2/10/2016 – 20.30 Greek BB Mambas – Hornets Μαζαράκη 68 – 93
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
12 2/10/2016 – 22.00 Vatos Locos – New Veteran Derlicans Μαζαράκη  44 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
13 6/10/2016 – 22.00 Diakem Flobetrotters – Athens Cavabeers Πλάτων 66 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
13 6/10/2016 – 20.30 Hawks – Shooting Stars Ίλιον 20 – 0
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
14 8/10/2016 – 16.30 Beerokoillers – Souvlakers Κολωνός  33 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
14 8/10/2016 – 17.00 Porn Flakes – Antilalos BC  Πλάτων  40 – 87
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15 9/10/2016 – 20.00 Wolves BC – Pourangers BC Κολωνός  61 – 66
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15 5/10/2016 – 22.00 West Bombers – Paltovic Ίλιον  82 – 72
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16 8/10/2016 – 18.30 Athens 69ers – West Side Veterans  Ίλιον  39 – 73
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16 5/10/2016 – 20.30 Gladiators – Indiana Pagers Ίλιον 20 – 0
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17 5/10/2016 – 20.00 Athens Deadbeats – Sharks Κολωνός 43 – 46
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17 8/10/2016 – 20.30 Brazzerzz Beachterzz – Drink n Rollers Πλάτων  42 – 47
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
18 8/10/2016 – 20.30 Black Nuggets – Phoenix Bums  Ίλιον  62 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
18 8/10/2016 – 20.00 Sex Pistons – New York Fix Κολωνός  59 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19 9/10/2016 – 16.30 All-D Blacks – Pressof BC  Κολωνός  53 – 58
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19 23/10/2016 – 15.30 Black Mamba – Orlando Tragics Ίλιον  53 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20 7/10/2016 – 21.30 Ντότα Press – Office Ηρακλείου  Κολωνός  41 – 61
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20 7/10/2016 – 20.00 Lyonmen – ΑΜΟΚ Κολωνός 57 – 23
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21 5/10/2016 – 22.00 Αρχιστράτηγος Βασδέκης BC – Κλειώ  Πλάτων 95 – 43
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21 5/10/2016 – 21.30 The Royals – Dilaveri Κολωνός 41 – 61
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
22 9/10/2016 – 17.00 Arch – Basxetoi Ίλιον  62 – 54
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
22 10/10/2016 – 22.00 Αλκοολικός Αστέρας – Gourmedistas Ίλιον  20 – 0
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 3/10/2016 – 21.30 Somalia Pirates – Peristeri Wardogs Κολωνός 52 – 46
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 4/10/2016 – 20.30 New World Fix – Ιπ-πότες  Ίλιον 51 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 5/10/2016 – 22.15 Neverkuppen – Paliagoura Πεντέλη  54 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα

Ρεπό: Butchers, ΑΣΚ Αρισταίος, Πόρτο, Basket Case, Anaconda BC, Jugoplastica, Remal Madri, Pink Flamingos, San Antonio Smurfs, Basket Maniacs, Γιουγκοπιάστηκα, Baca Juniors BC, Athens Pistols, New York Pic-Knicks, Black Adders, Lazers, Sparta BC, Milwaukee Drunks, Άρτεμις, Air Κοντίσιον, Ανυπόαχτοι Γαλάτες, Tebelwolves


4η Αγωνιστική

Όμιλος Ημερ. & Ώρα Αγώνας Γήπεδο Σκορ Αναφορά Βίντεο
1 11/10/2016 – 20.30 Friends – Butchers  Πλάτων 34 – 81
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
1 11/10/2016 – 22.00 Godfathers – The Drinkers  Πλάτων 45 – 62
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2 16/10/2016 – 22.00 Αναλώσιμοι – ΑΣΚ Αρισταίος  Κάρβουνο  83 – 67
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2 15/10/2016 – 17.00 Philadelphia 7fixers – War Gamers
Ίλιον 29 – 68
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3 15/10/2016 – 22.00 Komites BC – Πόρτο Πλάτων 55 – 64
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3 13/10/2016 – 20.00 Athens City Villagers – Barceliwma Κολωνός 49 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4  9/10/2016 – 18.30 Κατρακείλα – Basket Case Πλάτων 57 – 61
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4  9/10/2016 – 22.00 Peristeri Bulls – Immortals Μαζαράκη 64 – 78
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5 12/10/2016 – 22.15 Ναυαγοί – Anaconda BC  Πεντέλη 20 – 0
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5 12/10/2016 – 20.30 Boom Shakalaka – Πήγασος United  Πλάτων 60 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6 11/10/2016 – 22.00 Sun City Spurs – Jugoplastica  Ίλιον 50 – 62
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6  11/10/2016 – 20.30 Rep-Eat – PABC Ίλιον 50 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7 18/10/2016 – 20.30 Golden Steak Warriors – Remal Madri Πλάτων  37 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7 15/10/2016 – 20.30 Iron Maidan – Xαρμάνι Milano Πλάτων 55 – 62
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8  9/10/2016 – 22.00 Galatsiers – Pink Flamingos  Ίλιον 67 – 73
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8  9/10/2016 – 16.00 Kamikaze – Πρόκες  Πεντέλη 42 – 36
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
9  15/10/2016 – 15.30 Κέρβεροι – San Antonio Smurfs Ιλιον  47 – 81
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
9 15/10/2016 – 20.00 Capital Con-Trolls – 40ers  Κολωνός 51 – 47
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
10 9/10/2016 – 17.30 Το Τρίτο Φύλο – Basket Maniacs  Πεντέλη  62 – 52
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
10  9/10/2016 – 18.00 Aguanile – Tifosi Κολωνός  65 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
11 17/10/2016 – 20.30 Alley Ουπς – Γιουγκοπιάστηκα  Ίλιον 56 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
11 11/10/2016 – 22.15 Δαλάι Κλάμα – Gerakas Hawks Πεντέλη 56 – 43
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
12  9/10/2016 – 17.00 New Veteran Derlicans – Baca Juniors  Πλάτων 73 – 44
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
12  9//10/2016 – 20.30 Hornets – Vatos Locos Κάρβουνο 70 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
13 12/10/2016 – 22.00 Shooting Stars – Athens Pistols  Πλάτων 46 – 70
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
13 13/10/2016 – 20.30 Athens Cavabeers – Hawks Πλάτων 59 – 76
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
14 13/10/2016 – 20.30 Antilalos BC – New York Pic-Knicks Ίλιον 55 – 42
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
14 13/10/2016 – 22.00 Souvlakers – Porn Flakes Πλάτων 85 – 24
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15 11/10/2016 – 20.00 Paltovic – Black Adders Κολωνός 47 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15 16/10/2016 – 22.00 Pourangers BC – West Bombers  Ίλιον  58 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16 10/10/2016 – 20.30 Indiana Pagers – Lazers  Ίλιον  57 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16 13/10/2016 – 21.30 West Side Veterans – Gladiators  Κολωνός  70 – 72
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17 15/10/2016 – 18.30 Drink n Rollers – Sparta BC Ίλιον 63 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17 13/10/2016 – 22.15 Sharks – Brazzerzz Beachterzz Πεντέλη 39 – 67
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
18 15/10/2016 – 22.00 New York Fix – Milwaukee Drunks Ίλιον 57 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
18 12/10/2016 – 20.00 Phoenix Bums – Sex Pistons  Κολωνός 64 – 65
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19 12/10/2016 – 20.30 Orlando Tragics – Άρτεμις Ίλιον  53 – 70
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19  15/10/2016 – 21.30 Pressof BC – Black Mamba Κολωνός 51 – 65
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20 12/10/2016 – 21.30 ΑΜΟΚ – Air Κοντίσιον Κολωνός 36 – 67
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20 12/10/2016 – 22.00 Office Ηρακλείου – Lyonmen  Ίλιον  48 – 52
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21 11/10/2016 – 21.30 Dilaveri – Ανυπόταχτοι Γαλάτες  Κολωνός 61 – 52
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21  9/10/2016 – 20.30 Κλειώ – The Royals  Μαζαράκη  67 – 62
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
22 12/10/2016 – 22.15 Gourmedistas – Tebelwolves Πεντέλη  63 – 69
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
22 14/10/2016 – 21.30 Basxetoi – Αλκοολικός Αστέρας  Κολωνός  59 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 9/10/2016 – 15.30 Ιπ-πότες – Somalia Pirates Ίλιον  56 – 34
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23  9/10/2016 – 20.30 Paliagoura – Peristeri Wardogs Ίλιον  61 – 28
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 9/10/2016 – 22.00 Neverkuppen – New World Fix Πλάτων 43 – 52
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα

Ρεπό: Lions, LA Trollakers, Griffins, Mad Frogs, Μπυροβολικό, Thundercats, Smokin’ Aces, Kasonic Beers, North Union, All Star Lions, G-Vana, Greek BB Mambas, Diakem Flobetrotters, Beerokoillers, Wolves, Athens 69ers, Athens Deadbeats, Black Nuggets, All-D Blacks, Ντό τα Press, Αρχιστράτηγος Βασδέκης BC, Arch


5η Αγωνιστική

Όμιλος Ημερ. & Ώρα Αγώνας Γήπεδο Σκορ Αναφορά Βίντεο
1  16/10/2016 – 22.00 The Drinkers – Lions  Πλάτων 64 – 30
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
1  16/10/2016 – 18.30 Butchers – Godfathers Ίλιον 72 – 55
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2 23/10/2016 – 20.30 War Gamers – LA Trollakers Μαζαράκη 88 – 65
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2  23/10/2016 – 22.00 ΑΣΚ Αρισταίος – Philadelphia 7fixers Ίλιον 50 – 48
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3 19/10/2016 – 20.00 Barceliwma – Griffins Κολωνός  51 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3 19/10/2016 – 22.15 Πόρτο – Athens City Villagers  Πεντέλη  46 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4 16/10/2016 – 20.30 Immortals – Mad Frogs  Κάρβουνο  74 – 52
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4 15/10/2016 – 21.30 Basket Case – Peristeri Bulls  Μαζαράκη  20 – 0
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5 16/10/2016 – 20.30 Πήγασος United – Μπυροβολικό Μαζαράκη  32 – 55
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5 16/10/2016 – 20.00 Anaconda BC – Boom Shakalaka Κολωνός  51 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6  16/10/2016 – 18.00 PABC – Thundercats Κολωνός  53 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6  16/10/2016 – 17.00 Jugoplastica – Rep-Eat  Ίλιον 45 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7 21/10/2016 – 22.00 Xαρμάνι Milano – Smokin’ Aces Ίλιον 56 – 60
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7  22/10/2016 – 20.30 Remal Madri – Iron Maidan Ίλιον  52 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8 15/10/2016 – 17.30 Πρόκες – Kasonic Beers  Πλάτων 96 – 23
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8 16/10/2016 – 22.00 Pink Flamingos – Kamikaze Μαζαράκη  63 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
9 19/10/2016 – 20.30 40ers – North Union Πλάτων  72 – 71
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
9 20/10/2016 – 21.30 San Antonio Smurfs – Capital Con-Trolls  Κολωνός  56 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
10 18/10/2016 – 20.30 Tifosi – All Star Lions Ίλιον  61 – 64
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
10 15/10/2016 – 16.30 Basket Maniacs – Aguanile  Κολωνός  41 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
11  16/10/2016 – 18.30 Gerakas Hawks – G-Vana  Πλάτων 70 – 64
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
11 20/10/2016 – 20.00 Γιουγκοπιάστηκα – Δαλάι Κλάμα  Κολωνός 40 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
12 16/10/2016 – 21.30 Vatos Locos – Greek BB Mambas Κολωνός  68 – 61
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
12 16/10/2016 – 20.30 Baca Juniors – Hornets Ίλιον 50 – 64
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
13 18/10/2016 – 22.15 Hawks – Diakem Flobetrotters Πεντέλη  60 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
13 16/10/2016 – 17.00 Athens Pistols – Athens Cavabeers  Πλάτων  69 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
14  16/10/2016 – 17.30 Porn Flakes – Beerokoillers  Πεντέλη 38 – 97
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
14  18/10/2016 – 22.00 New York Pic-Knicks – Souvlakers  Πλάτων 38 – 58
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15  22/10/2016 – 18.30 West Bombers – Wolves BC  Ίλιον  73 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15 23/10/2016 – 22.00 Black Adders – Pourangers BC  Μαζαράκη 69 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16 18/10/2016 – 20.00 Gladiators – Athens 69ers Κολωνός 20 – 0
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16 22/10/2016 – 18.00 Lazers – West Side Veterans  Κολωνός  38 – 42
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17 16/10/2016 – 20.30 Brazzerzz Beachterzz – Athens Deadbeats  Πλάτων  75 – 39
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17 20/10/2016 – 20.30 Sparta BC – Sharks Ίλιον  92 – 43
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
18 16/10/2016 – 15.30 Sex Pistons – Black Nuggets Ίλιον 65 – 60
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
18 20/10/2016 – 22.00 Milwaukee Drunks – Phoenix Bums Ίλιον  61 – 60
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19  19/10/2016 – 21.30 Black Mamba – All-D Blacks Κολωνός 63 – 60
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19 19/10/2016 – 20.30 Άρτεμις – Pressof BC  Ίλιον 51 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20 16/10/2016 – 16.30 Lyonmen – Ντότα Press Κολωνός  52 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20 18/10/2016 – 22.00 Air Κοντίσιον – Office Ηρακλείου  Ίλιον 53 – 38
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21 15/10/2016 – 22.00 The Royals – Αρχιστράτηγος Βασδέκης BC Κάρβουνο  52 -57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21 22/10/2016 – 16.30 Ανυπόταχτοι Γαλάτες – Κλειώ  Κολωνός 68 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
22  22/10/2016 – 15.30 Αλκοολικός Αστέρας – Arch  Ίλιον  39 – 54
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
22  18/10/2016 – 21.30 Tebelwolves – Basxetoi  Κολωνός 54 – 69
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 15/10/2016 – 19.00 Somalia Pirates – Paliagoura Πλάτων  42 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23 15/10/2016 – 18.00 Ιπ-πότες – Neverkuppen Κολωνός 49 – 42
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23  15/10/2016 – 20.30 Peristeri Wardogs – New World Fix Κάρβουνο  43 – 71
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα

Ρεπό: Friends, Αναλώσιμοι, Komites BC, Κατρακείλα, Ναυαγοί, Sun City Spurs, Golden Steak Warriors, Galatsiers, Κέρβεροι, Το Τρίτο Φύλο, Alley Ουπς, New Veteran Derlicans, Shooting Stars, Antilalos BC, Paltovic, Indiana Pagers, Drink n Rollers, New York Fix, Orlando Tragics, Αμόκ, Dilaveri, Gourmedistas