Προσφατα νεα
Πρόγραμμα Basketaki Cup Groups 2017-2018

1ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
24/9/2017 – 22.00Bam Bam – ΠόρτοΜαζαράκη44 – 60
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15/9/2017 – 20.30Aguanile – ΓιουγκοπιάστηκαΠλάτων69 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
29/9/2017 – 20.15Γιουγκοπιάστηκα – Bam BamΑγ. Ανάργυροι 72 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
29/9/2017 – 22.00Aguanile – ΠόρτοΠλάτων56 – 44
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 7/10/2017 – 22.00Bam Bam – Aguanile Κάρβουνο 39 – 68
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5/10/2017 – 20.30Γιουγκοπιάστηκα – Πόρτο Seven 56 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



2ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
19/9/2017 – 20.00Drink n’ Rollers – Orlando TragicsΚολωνός59 – 43
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
19/9/2017 – 21.30Barceliwma – LazersΚολωνός43 – 36
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23/9/2017 – 20.30Lazers – Drink n’ RollersΜαζαράκη41 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
24/9/2017 – 16.30Barceliwma – Orlando TragicsΚολωνός0 – 20
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5/10/2017 – 22.00Drink n’ Rollers – BarceliwmaΚάρβουνο57 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 1/10/2017 – 16.30Lazers – Orlando TragicsΚολωνός44 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



3ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
16/9/2017 – 21.30Galatsiers – Ανυπόταχτοι ΓαλάτεςΚολωνός60 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16/9/2017 – 16.30Arch – Smokin’ AcesΚολωνός53 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
24/9/2017 – 19.00Smokin’ Aces – GalatsiersΠλάτων 74 – 76
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
24/9/2017 – 18.00Arch – Ανυπόταχτοι ΓαλάτεςΚολωνός87 – 55
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4/10/2017 – 20.30Galatsiers – ArchSeven 28 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
1/10/2017 – 15.00Smokin’ Aces – Ανυπόταχτοι ΓαλάτεςΚολωνός63 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



4ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
20/9/2017 – 20.30Immortals – San Antonio SmurfsΠλάτων59 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
15/9/2017 – 22.00Athens Cavabeers – KamikazeΠλάτων58 – 61
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
2/10/2017 – 20.30Kamikaze – ImmortalsΠλάτων43 – 70
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
25/9/2017 – 20.30Athens Cavabeers – San Antonio SmurfsΠλάτων47 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 7/10/2017 – 20.30Immortals – Athens CavabeersΠλάτων 57 – 62
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6/10/2017 – 20.00Kamikaze – San Antonio SmurfsSeven 51 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



5ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
16/9/2017 – 18.00West Bombers – ΚλειώΚολωνός63 – 64
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16/9/2017 – 22.00Sparta BC – West Side VeteransΚάρβουνο64 – 62
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
24/9/2017 – 19.00West Side Veterans – West BombersΜαζαράκη50 – 45
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
26/9/2017 – 21.30Sparta BC – ΚλειώΚολωνός 69 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6/10/2017 – 20.15West Bombers – Sparta BC Αγ. Ανάργυροι
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 6/10/2017 – 21.30West Side Veterans – Κλειώ Κολωνός 57 – 53
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



6ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
23/9/2017 – 21.30Milwaukee Sucks – Sun City SpursΚολωνός 33 – 48
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16/9/2017 – 20.00Iron Maidan – New World FixΚολωνός34 – 65
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
30/9/2017 – 21.30New World Fix – Milwaukee SucksΚολωνός58 – 40
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
29/9/2017 – 20.30Iron Maidan – Sun City SpursΠλάτων35 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6/10/2017 – 20.00Milwaukee Sucks – Iron Maidan Κολωνός 50 – 46
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 6/10/2017 – 22.00New World Fix – Sun City Spurs Πλάτων 59 – 58
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



7ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
16/9/2017 – 20.30PABC – Ντο τα PressΚάρβουνο60 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17/9/2017 – 20.30Wolves – New York FixΚάρβουνο48 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
30/9/2017 – 20.30New York Fix – PABCΚάρβουνο37 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
27/9/2017 – 20.00Wolves – Ντο τα PressΚολωνός 41 – 58
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7/10/2017 – 20.30PABC – WolvesΚάρβουνο 78 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 4/10/2017 – 20.00New York Fix – Ντο τα Press Κολωνός54 – 69
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



8ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
19/9/2017 – 20.30Capital Con-Trolls – ΝαυαγοίΠλάτων36 – 71
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20/9/2017 – 21.30Reload – All-D BlacksΚολωνός 69 – 42
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
24/9/2017 – 20.30All-D Blacks – Capital Con-TrollsΠλάτων70 – 44
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
25/9/2017 – 20.00Reload – ΝαυαγοίΚολωνός 62 – 61
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7/10/2017 – 20.15Capital Con-Trolls – ReloadΚολωνός 0 – 20
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 3/10/2017 – 22.30All-D Blacks – Ναυαγοί ΟΑΚΑ 69 – 72
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



9ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
16/9/2017 – 19.00Brazzerzz Beachterzz – Pink FlamingosΠλάτων40 – 39
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23/9/2017 – 20.30Harlems – Anaconda BCΚάρβουνο29 – 72
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
1/10/2017 – 20.30Anaconda BC – Brazzerzz BeachterzzΚάρβουνο68 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
1/10/2017 – 22.00Harlems – Pink FlamingosΚάρβουνο46 – 54
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 6/10/2017 – 21.30Brazzerzz Beachterzz – HarlemsSeven 59 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8/10/2017 – 20.30Anaconda BC – Pink FlamingosΜαζαράκη73 – 68
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



10ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
16/9/2017 – 21.30Pourangers BC – ΑναλώσιμοιΑγ. Ανάργυροι66 – 72
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
20/9/2017 – 22.00Somalia Pirates – GriffinsΠλάτων 44 – 55
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
24/9/2017 – 20.30Griffins – Pourangers BCΚάρβουνο 52 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
27/9/2017 – 20.30Somalia Pirates – ΑναλώσιμοιΠλάτων 62 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 8/10/2017 – 22.00Griffins – ΑναλώσιμοιΚάρβουνο 65 – 54
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 8/10/2017 – 20.00Somalia Pirates – Pourangers BCSeven20 – 0
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



11ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
19/9/2017 – 22.00Gourmedistas – ΓκουρούδεςΠλάτων59 – 77
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21/9/2017 – 21.30Rep-Eat – Dilaveri BCΚολωνός 41 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
25/9/2017 – 21.30Dilaveri BC – GourmedistasΚολωνός61 – 48
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
26/9/2017 – 22.00Rep-Eat – ΓκουρούδεςΠλάτων60 – 87
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 5/10/2017 – 22.00Gourmedistas – Rep-Eat Enersize 64 – 72
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5/10/2017 – 20.30Dilaveri BC – ΓκουρούδεςΠλάτων63 – 81
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



12ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
23/9/2017 – 16.30Black Adders – Sex PistonsΚολωνός 51 – 68
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23/9/2017 – 22.00Lyonmen – Athens PistolsΠλάτων51 – 61
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
27/9/2017 – 21.30Athens Pistols – Black AddersΚολωνός56 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
30/9/2017 – 20.15Lyonmen – Sex PistonsΚολωνός 65 – 46
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7/10/2017 – 20.30Black Adders – Lyonmen Μαζαράκη 51 – 61
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
6/10/2017 – 20.30Athens Pistols – Sex PistonsΠλάτων 80 – 62
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



13ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
20/9/2017 – 20.00Yolo Basketball Team – Χαρμάνι MilanoΚολωνός52 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17/9/2017 – 22.00Ιπ-πότες – SouvlakersΜαζαράκη31 – 65
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
24/9/2017 – 21.30Souvlakers – Yolo Basketball TeamΚολωνός68 – 66
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
30/9/2017 – 22.00Ιπ-πότες – Χαρμάνι MilanoΚάρβουνο 56 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7/10/2017 – 15.00Yolo Basketball Team – Ιπ-πότεςΚολωνός 53 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 5/10/2017 – 20.30Souvlakers – Χαρμάνι Milano Enersize 79 – 48
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



14ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
21/9/2017 – 20.00Spartan Kings – Πι Stoli αΚολωνός72 – 26
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21/9/2017 – 20.30Tebelwolves – Pressof BCΠλάτων 55 – 90
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
30/9/2017 – 20.30Pressof BC – Spartan KingsΜαζαράκη 61 – 70
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
30/9/2017 – 22.00Tebelwolves – Πι Stoli αΜαζαράκη36 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 7/10/2017 – 16.30Spartan Kings – Tebelwolves Κολωνός 60 – 46
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7/10/2017 – 18.00Πι Stoli α – Pressof BCSeven57 – 62
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



15ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
15/9/2017 – 21.30Gladiators – ΆρτεμιςΑγ. Ανάργυροι62 – 68
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17/9/2017 – 20.30L’ Ovelha Negra – BeerokoillersΠλάτων44 – 36
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
5/10/2017 – 22.00Beerokoillers – GladiatorsΠλάτων 50 – 75
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
28/9/2017 – 22.30L’ Ovelha Negra – ΆρτεμιςΓΣΠ52 – 70
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8/10/2017 – 22.00Gladiators – L’ Ovelha NegraΠλάτων76 – 50
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 2/10/2017 – 22.00Beerokoillers – ΆρτεμιςΚάρβουνο 48 – 72
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



16ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
23/9/2017 – 22.00Άγιος 2013 – ΜπυροβολικόΚάρβουνο52 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23/9/2017 – 20.30Κέρβεροι – LA TrollakersΠλάτων 49 – 58
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
30/9/2017 – 21.30LA Trollakers – Άγιος 2013Αγ. Ανάργυροι55 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4/10/2017 – 22.00Κέρβεροι – ΜπυροβολικόSeven 60 – 54
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 7/10/2017 – 16.30Άγιος 2013 – ΚέρβεροιSeven 91 – 61
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8/10/2017 – 16.30LA Trollakers – Μπυροβολικό Κολωνός 43 – 44
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



17ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
23/9/2017 – 21.30Hawks – Remal MadriΑγ. Ανάργυροι50 – 44
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23/9/2017 – 18.00Hornets – ElitήριοιΚολωνός39 – 78
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
29/9/2017 – 20.00Elitήριοι – HawksΚολωνός 73 – 56
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
27/9/2017 – 22.00Hornets – Remal MadriΠλάτων 71 – 66
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 8/10/2017 – 15.00Hawks – HornetsΚολωνός67 – 76
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 7/10/2017 – 21.30Remal Madri – ElitήριοιSeven 53 – 59
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



18ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
17/9/2017 – 20.00Bobeeres – Elapuse BCΚολωνός54 – 57
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
21/9/2017 – 22.00Diakem Flobetrotters – Black MambaΠλάτων 72 – 97
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
25/9/2017 – 22.00Black Mamba – BobeeresΜπόθος55 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
26/9/2017 – 22.30Diakem Flobetrotters – Elapuse BCΟΑΚΑ83 – 79
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 3/10/2017 – 20.30Bobeeres – Diakem FlobetrottersΠλάτων 51 – 65
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 5/10/2017 – 22.00Black Mamba – Elapuse BC Seven 83 – 62
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



19ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
17/9/2017 – 22.00Milwaukee Drunks – ΠρόκεςΚάρβουνο52 – 44
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17/9/2017 – 18.00Vatos Locos by Hermes – Gerakas HawksΚολωνός63 – 60
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
4/10/2017 – 22.00Gerakas Hawks – Milwaukee DrunksΠλάτων 38 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
24/9/2017 – 22.00Vatos Locos by Hermes – ΠρόκεςΚάρβουνο61 – 51
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 7/10/2017 – 18.15Milwaukee Drunks – Vatos Locos by Hermes Κολωνός 56 – 61
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
1/10/2017 – 22.00Gerakas Hawks – Πρόκες Πλάτων 67 – 34
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



20ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
17/9/2017 – 19.00Office Ηρακλείου – The DrinkersΠλάτων56 – 47
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17/9/2017 – 22.00Stroubulls – GodfathersΠλάτων78 – 74
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3/10/2017 – 20.30Godfathers – Office ΗρακλείουSeven59 – 48
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
3/10/2017 – 22.00Stroubulls – The DrinkersSeven47 – 34
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 7/10/2017 – 20.00Office Ηρακλείου – Stroubulls Seven 52 – 47
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
7/10/2017 – 22.00Godfathers – The DrinkersΠλάτων57 – 42
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



21ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
16/9/2017 – 20.30Peristeri Wardogs – West KingsΜαζαράκη50 – 105
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
16/9/2017 – 22.00Phoenix Bums – Mad FrogsΜαζαράκη58 – 55
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
23/9/2017 – 22.00Mad Frogs – Peristeri WardogsΜαζαράκη63 – 41
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
26/9/2017 – 20.00Phoenix Bums – West KingsΚολωνός41 – 78
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8/10/2017 – 20.15Peristeri Wardogs – Phoenix Bums Κολωνός 61 – 79
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 7/10/2017 – 22.00Mad Frogs – West Kings Μαζαράκη74 – 84
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



22ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
23/9/2017 – 19.00Butchers – Tha Dogg PoundΠλάτων 62 – 34
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17/9/2017 – 16.30Pistachios – Bench BoysΚολωνός59 – 70
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
30/9/2017 – 18.15Bench Boys – ButchersΚολωνός55 – 49
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
30/9/2017 – 16.30Pistachios – Tha Dogg PoundΚολωνός 71 – 40
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 8/10/2017 – 19.00Butchers – PistachiosΠλάτων 50 – 54
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 8/10/2017 – 20.30Tha Dogg Pound – Bench Boys Πλάτων52 – 70
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα



23ος όμιλος

Πρόγραμμα

Ημερ. & ΏραΑγώναςΓήπεδοΣκορΑναφοράΒίντεο
16/9/2017 – 22.00Komites BC – ΜάστορεςΠλάτων37 – 64
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
17/9/2017 – 20.30Αλκοολικός Αστέρας – Basket ManiacsΜαζαράκη37 – 32
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
24/9/2017 – 20.30Basket Maniacs – Komites BCΜαζαράκη69 – 63
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
26/9/2017 – 20.30Αλκοολικός Αστέρας – ΜάστορεςΠλάτων45 – 54
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
 4/10/2017 – 20.30Komites BC – Αλκοολικός ΑστέραςΠλάτων40 – 71
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα
8/10/2017 – 22.00Basket Maniacs – ΜάστορεςΜαζαράκη48 – 46
Αναφορά αγώνα
Βίντεο αγώνα