Playoff Development 2 League 19/20

Ζευγάρι
Αγώνας
G1
G2
Κ1 Rapetors – Enersizers 51 – 52
Κ3 Collectors – Transporters 47 – 52
G2
G1
Αγώνας
Ζευγάρι
51 – 46 66 – 58 Tsouvalia – Old Firm BC
Κ2
64 – 55 83 – 66 Kourkoutes BC – Deflections Κ4
Ζευγάρι
Αγώνας
Σκορ
Λ1 Κ1 – Kourkoutes
Σκορ
Αγώνας
Ζευγάρι
Κ3 – Tsouvalia Λ2
Ζευγάρι
Αγώνας
Σκορ
Μεγ. Τελικός Λ1 – Λ2
Ημερομηνία & Ώρα Γήπεδο Ζευγάρι
06/07/2020 @ 21.30 Seven Sports Club II K1: Rapetors – Enersizers
10/07/2020 @ 22.00 Enersize Basketball Center Κ1: Rapetors – Enersizers
04/07/2020 @ 16.30 Athens Sports Hall Κ3: Collectors – Transporters
10/07/2020 @ 20.30 Enersize Basketball Center Κ3: Collectors – Transporters
05/07/2020 @ 20.15 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Κ2: Tsouvalia – Old Firm BC
08/07/2020 @ 20.30 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Κ2: Tsouvalia – Old Firm BC
04/07/2020 @ 21.15 Athens Sports Hall Κ4: Kourkoutes BC – Deflections
08/07/2020 @ 21.30 Seven Sports Club II Κ4: Kourkoutes BC – Deflections
14/7/2020 @ 21.30 Seven Sports Club II Λ1: Κ1 – Kourkoutes
14/7/2020 @ 20.00 Seven Sports Club II Λ2: Κ3 – Tsouvalia
16/7/2020 @ 21.45 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Λ1 – Λ2
Ζευγάρι
Αγώνας
G1
G2
A1 Α.Σ.Κ. Αρισταίος – Melisses BC 60 – 68 63 – 52
A2 Teddyboyz – Παντοφlakers 59 – 61 47 – 54
A3 Basket Case – Retro Pacers 48 – 65 53 – 62
A4 Kolosos Dunk n’ Donuts – Flood 45 – 91
A5 Αλκοολικός Αστέρας – Κλειώ 57 – 37
A6 New York Pic-Knicks – Destroyed Pistons 65 – 37 61 – 50
A7 Εθνικός STAR – Shadows 63 – 49
A8 Cosa Nostra – Komic Mastoras BC 65 – 49
G2
G1
Αγώνας
Ζευγάρι
65 – 57 Gunners – Hurricanes
B1
53 – 59 Αμόκ – Δαλάι Κλάμα B2
57 – 57 Most Wanted – Mad Frogs B3
Los Abeles Fakers – Athens Bucks B4
53 – 52 Anonymous BC – Aladalon B5
0 – 20 0 – 20 Beer Team – Peristeri Histons B6
50 – 47 Milwaukee Kebabs – Sun City Spurs B7
46 – 71 Lions – Lobsters
B8
Ζευγάρι
Αγώνας
G1
G2
Z1 Α.Σ.Κ. Αρισταίος – Α7
Z2 Παντοφlakers – Α8
Z3 Retro Pacers- Α5
Z4 Α4 – Α6
G2
G1
Αγώνας
Ζευγάρι
Β1 – Β7 K1
Β2 – Β8 K2
Β3 – Β5 K3
Β4 – Peristeri Histons K4
Ζευγάρι
Αγώνας
G1
G2
H1 Ζ1 – Κ2
H2 Ζ3 – Κ4
G2
G1
Αγώνας
Ζευγάρι
Κ1 – Ζ2 Λ1
K3 – Ζ4 Λ2
Ημερομηνία & Ώρα Γήπεδο Ζευγάρι
06/07/2020 @ 20.00 Seven Sports Club II Α1: Α.Σ.Κ. Αρισταίος – Melisses BC
09/07/2020 @ 21.30 Seven Sports Club II Α1: Α.Σ.Κ. Αρισταίος – Melisses BC
04/07/2020 @ 17.00 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Α2: Teddyboyz – Παντοφlakers
08/07/2020 @ 20.00 Seven Sports Club II Α2: Teddyboyz – Παντοφlakers
07/07/2020 @ 20.30 Enersize Basketball Center Α3: Basket Case – Retro Pacers
09/07/2020 @ 20.30 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Α3: Basket Case – Retro Pacers
05/07/2020 @ 18.30 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Α4: Kolosos Dunk n’ Donuts – Flood
10/07/2020 @ 21.30 Seven Sports Club II Α4: Kolosos Dunk n’ Donuts – Flood
07/07/2020 @ 21.30 Seven Sports Club II Α5: Αλκοολικός Αστέρας – Κλειώ
10/07/2020 @ 20.00 Seven Sports Club II Α5: Αλκοολικός Αστέρας – Κλειώ
05/07/2020 @ 19.30 Seven Sports Club II Α6: New York Pic-Knicks – Destroyed Pistons
09/07/2020 @ 22.15 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Α6: New York Pic-Knicks – Destroyed Pistons
07/07/2020 @ 20.30 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Α7: Εθνικός STAR – Shadows
10/07/2020 @ 20.30 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Α7: Εθνικός STAR – Shadows
06/07/2020 @ 20.30 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Α8: Cosa Nostra – Komic Mastoras BC
10/07/2020 @ 22.15 Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα Α8: Cosa Nostra – Komic Mastoras BC
05/07/2020 @ 17.00 Athens Sports Hall Β1: Gunners – Hurricanes
11/07/2020 @ 18.00 Athens Sports Hall Β1: Gunners – Hurricanes
05/07/2020 @ 20.30 ΓΣΠ Β2: Αμόκ – Δαλάι Κλάμα
12/07/2020 @ 20.30 ΓΣΠ Β2: Αμόκ – Δαλάι Κλάμα
08/07/2020 @ 20.30 Enersize Basketball Center Β3: Most Wanted – Mad Frogs
12/07/2020 @ 21.45 Athens Sports Hall Β3: Most Wanted – Mad Frogs
10/07/2020 @ 22.00 Athens Sports Hall Β4: Los Abeles Fakers – Athens Bucks
13/07/2020 @ 22.15 Athens Sports Hall Β4: Los Abeles Fakers – Athens Bucks
09/07/2020 @ 20.30 Enersize Basketball Center Β5: Anonymous BC – Aladalon
13/07/2020 @ 20.30 Athens Sports Hall Β5: Anonymous BC – Aladalon
05/07/2020 @ 18.30 Athens Sports Hall Β6: Beer Team – Peristeri Histons
11/07/2020 @ 21.15 Athens Sports Hall Β6: Beer Team – Peristeri Histons
08/07/2020 @ 20.30 Athens Sports Hall Β7: Milwaukee Kebabs – Sun City Spurs
12/07/2020 @ 18.30 Athens Sports Hall Β7: Milwaukee Kebabs – Sun City Spurs
08/07/2020 @ 22.00 ΓΣΠ Β8: Lions – Lobsters BC
12/07/2020 @ 22.00 ΓΣΠ Β8: Lions – Lobsters BC
15/7/2020 @ 20.00 Seven II Ζ1: Α1 – Α7
Ζ1: Α1 – Α7
16/7/2020 @ 20.00 Seven II Ζ2: Παντοφlakers – Α8
Ζ2: Παντοφlakers – Α8
15/7/2020 @ 21.30  Seven II Ζ3: Α3 – Α5
Ζ3: Α3 – Α5
17/72020 @ 20.00 Seven II Ζ4: Α4 – Α6
/2020 @ Ζ4: Α4 – Α6
15/7/2020 @ 20.30 Enersize Κ1: Β1 – Β7
/2020 @ Κ1: Β1 – Β7
17/7/2020 @20.30 Enersize Κ2: Β2 – Β8
/2020 @ Κ2: Β2 – Β8
17/7/2020 @ 22.00 Enersize Κ3: Β3 – Β5
/2020 @ Κ3: Β3 – Β5
15/7/2020 @ 22.00  Enersize Κ4: Β4 – Peristeri Histons
/2020 @ Κ4: Β4 – Peristeri Histons
/2020 @ Η1: Ζ1 – Κ2
/2020 @ Η1: Ζ1 – Κ2
/2020 @ Η2: Ζ3 – Κ4
/2020 @ Η2: Ζ3 – Κ4
/2020 @ Λ1: Κ1 – Ζ2
/2020 @ Λ1: Κ1 – Ζ2
/2020 @ Λ2: Κ3 – Ζ4
/2020 @ Λ2: Κ3 – Ζ4