Ποινολόγιο

Σε περίπτωση τιμωρίας παίχτη ή προπονητή, απαγορεύεται για τους αγώνες που έχει τιμωρηθεί, να κάθεται ακόμα και στον πάγκο της ομάδας. Η παρουσία του επιτρέπεται μόνο σε χώρο που επιτρέπεται να κάθονται θεατές!

Elite League 2019/2020

Παίχτης Ομάδα Αγων. παραπτώματος Ημερ. παραπτώματος Ποινή
Barkshire Henry Souvlakers Souvlakers - West Kings 01-10-2019 vs Στιφάδο Bulls
Καραγιάννης Γεωρ. Ευστράτιος West Kings Souvlakers - West Kings 01-10-2019 vs Hall of Fame
Πρόκος Δημήτριος Στιφάδο Bulls Στιφάδο Bulls - Limoges 21-10-2019 7η & 8η αγωνιστική
Σιρόγλου Νικόλαος Sacatemento Kings War Gamers - Sacatemento Kings 13-11-2019 9η, 10η & 11η αγωνιστική
Στάντζος Μιχαήλ Λεγάμενοι Λεγάμενοι - Στιφάδο Bulls 20-11-2019 Vs War Gamers
Δημουλιάς Πάρης Λεγάμενοι War Gamers - Λεγάμενοι 25-11-2019 11η & 12η αγωνιστική
Μπάγιας Σταμάτης Στιφάδο Bulls Στιφάδο Bulls - Γκουρούδες 02-12-2019 Αποβολή από το πρωτάθλημα
Λαγός Γεώργιος Thunder Στιφάδο Bulls - Thunder 16-12-2019 14η, 15η, 16η, 17η και 18η αγωνιστική
Τσιρίδης Σπυρίδων Sacatemento Kings West Kings - Sacatemento Kings 16-12-2019 Vs Στιφάδο Bulls
Πρόκος Δημήτριος Στιφάδο Bulls Sacatemento Kings - Στιφάδο Bulls 08-01-2020 Αποβολή από το πρωτάθλημα
Νικολόπουλος Ευάγγελος Sacatemento Kings Sacatemento Kings - Στιφάδο Bulls 08-01-2020 Vs All-D Blacks
Σιάννας Ιωάννης Sacatemento Kings Sacatemento Kings - Στιφάδο Bulls 08-01-2020 Vs All-D Blacks
Κωνσταντίνου Παναγιώτης War Gamers Στιφάδο Bulls - War Gamers 20-01-2020 17η & 18η αγωνιστική (+1 Vs Sacatemento Kings)
Γκανιάτσας Χρήστος Λεγάμενοι ReTirees - Λεγάμενοι 05-02-2020 19η & 20η αγωνιστική

Master League 2019/2020

Παίχτης Ομάδα Αγων. παραπτώματος Ημερ. παραπτώματος Ποινή
Ρούσσος Θεόδωρος West Bombers Γιουγκοπιάστηκα - West Bombers 13-10-2019 1η αγωνιστική
Σολδάτος Κωνσταντίνος Hood Brothers United - Hood 05-10-2019 1η & 2η αγωνιστική
Νικολάκης Λεωνίδας Milwaukee Sucks Milwaukee Sucks - Σομαλοί Πειρατές 30-10-2019 1η αγωνιστική
Οικονόμου Κωνσταντίνος Milwaukee Sucks Milwaukee Sucks - Σομαλοί Πειρατές 30-10-2019 1η, 2η & 3η αγωνιστική
Παπαγεωργίου Αθανάσιος ThunderDogs Γιουγκοπιάστηκα - ThunderDogs 07-11-2019 Vs Milwaukee Drunks
Κουτσούκος Χρήστος Elapuse Piranhas - Elapuse 06-11-2019 3η, 4η & 5η αγωνιστική
Καρυώτης Αναστάσιος Black Mamba Black Mamba - Gladiators 08-11-2019 Vs Αγανάκτηση
Πλακομιχελάκης Ιωάννης Gourmedistas Piranhas - Gourmedistas 20-11-2019 Vs Old School
Αντωνόπουλος Κωνσταντίνος Golden "Steak" Warriors Golden "Steak" Warriors - Reload 20-11-2019 Vs Athens Pistols
Γιγουρτάκης Γεώργιος Athens Crips Piranhas - Athens Crips 28-11-2019 6η & 7η αγωνιστική (+κύπελλο)
Κανλής Παναγιώτης Piranhas Piranhas - Athens Crips 28-11-2019 6η & 7η αγωνιστική (+κύπελλο)
Ζαχαρόπουλος Χάρης Pink Flamingos Pink Flamingos - Milwaukee Sucks 01-12-2019 Vs Blazzers
Ψηλομανουσάκης Πολυχρόνης Paraliers Paraliers - Πι Stoli A 07-12-2019 Vs Uncle Drew
Ηλιάδης Χρήστος Old School Old School - Ναυαγοί 16-12-2019 Vs Piranhas
Μπαρμπαρούτσης Γεώργιος Old School Old School - Ναυαγοί 16-12-2019 Vs Piranhas
Μπονάτσος Σπυρίδων Uncle Drew Uncle Drew - Πι Stoli A 17-12-2019 Vs Paraliers
Τσίτουρας Χαράλαμπος Pistachios Ναυαγοί - Pistachios 08-01-2020 Vs Piranhas
Ρούσσος Θεόδωρος West Bombers West Bombers - Milwaukee Drunks 09-01-2020 Αποβολή από το πρωτάθλημα
Δημητράκης Αναστάσιος D.Y. Athens Crips - D.Y. 18-01-2020 Vs Piranhas
Τάλαρος Ιωάννης Αμφιδέξιοι Ναυαγοί - Αμφιδέξιοι 20-01-2020 Vs Piranhas
Φούκης Κωνσταντίνος Office Ηρακλείου Office Ηρακλείου - Smokin' Aces 25-01-2020 Vs Aguanile
Μαυραγάνης Φώτος Smokin' Aces Office Ηρακλείου - Smokin' Aces 25-01-2020 Vs Aguanile
Κουτσουρής Δημήτριος Ναυαγοί Space Hellas - Ναυαγοί 12-02-2020 14η, 15η & 17η αγωνιστική
Τσατσάκος Γεώργιος Piranhas Ela Puse - Piranhas 13-02-2020 Vs Space Hellas (+ κύπελλο)
Πίνας Μιχαήλ ThunderDogs ThunderDogs - Γιουγκοπιάστηκα 15-02-2020 Vs Milwaukee Drunks
Στρατάκης Γεώργιος Paraliers Smokin' Aces - Paraliers 22-02-2020 Vs Office Ηρακλείου
Κουτσούκος Χρήστος Ela Puse Ela Puse - Old School 28-02-2020 Αποβολή από το πρωτάθλημα
Δεμιρτζόγλου Μενέλαος Black Mamba Black Mamba - Αγανάκτηση 04-03-2020 Vs Griffins
Τσατσάνης Αλέξανδρος Αγανάκτηση Black Mamba - Αγανάκτηση 04-03-2020 Vs Griffins
Κοσμίδης Γεώργιος Reload Reload - Golden "Steak" Warriors 08-03-2020 Vs Smokin' Aces
Μπουρτζάλας Σπυρίδων Golden "Steak" Warriors Reload - Golden "Steak" Warriors 08-03-2020 Vs Athens Pistols
Τασούλας Θωμάς Aguanile Aguanile - Πι Stoli A 09-03-2020 16η & 17η αγωνιστική
Παπαδιονυσίου Δημήτριος Πι Stoli A Aguanile - Πι Stoli A 09-03-2020 17η & 18η αγωνιστική
Ντάσκαρης Γεώργιος Πι Stoli A Aguanile - Πι Stoli A 09-03-2020 17η & 18η αγωνιστική

Development 1 League 2019/2020

Παίχτης Ομάδα Αγων. παραπτώματος Ημερ. παραπτώματος Ποινή
Βιντζηλαίος Κωνσταντίνος Vatos Krokos The Jokers - Vatos Krokos 04-10-2019 1η αγωνιστική
Αρχοντουλάκης Αλέξανδρος Brothers United Brothers United- Hood 05-10-2019 1η, 2η, 3η, 4η & 5η αγωνιστική
Μπάστας Αλέξανδρος Ιχώρ Πήγασος United - Ιχώρ 27-11-2019 Vs Gerakas Hawks
Κασιμάτης Φώτιος Rep-Eat Rep-Eat - Remal Madri 28-11-2019 5η & 6η αγωνιστική
Κορωνιός Διονύσιος Butchers Butchers - Beerokoillers 01-12-2019 6η & 7η αγωνιστική
Χατζηγεωργιάδης Βασίλειος Άρτεμις Bobeeres - Άρτεμις 29-11-2019 Vs Lazers
Μαστοράκης Αλκιβιάδης Dilaveri Dilaveri - Μίνωες 02-12-2019 6η, 7η, 8η, 9η & 10η αγωνιστική
Δασκαλόπουλος Πάρης Baca Juniors Baca Juniors - Panzerakia 08-12-2019 Vs Renegades
Καραντζιάς Κωνσταντίνος Pressof Pressof - Bobeeres 27-12-2019 Vs Koutchers
Καρέλλος Θεόδωρος Χαρμάνι Μιλάνο Harlems - Χαρμάνι Μιλάνο 28-12-2019 Vs Vatos Krokos
Μακρής Αριστομένης Iron Maidan Iron Maidan - Antilalos 04-01-2020 Vs Phoenix Bums
Παληγιάννης Νικόλαος Iron Maidan Iron Maidan - Antilalos 04-01-2020 Vs Phoenix Bums
Χατζηγεωργιάδης Γεώργιος Άρτεμις Koutchers - Άρτεμις 21-01-2020 12η & 13η αγωνιστική
Κασιμάτης Φώτιος Rep-Eat DPG Warriors - Rep-Eat 10-02-2020 Αποβολή από το πρωτάθλημα
Σοφικίτης Σπυρίδων Baca Juniors Baca Juniors - Remal Madri 10-02-2020 Vs Rep-Eat
Κακλαμάνης Αλέξανδρος Slam Drunkers Πόρτο - Slam Drunkers 22-02-2020 16η, 17η & 18η αγωνιστική
Δημητριάδης Δήμος Basket Maniacs Basket Maniacs - Peristeri Trelleborg 03-03-2020 Vs G-Vana
Λάζος Δημήτριος Vatos Krokos Vatos Krokos - Orlando Tragics 05-03-2020 Vs Koutchers
Μανιάτης Δημήτριος Χαρμάνι Μιλάνο Χαρμάνι Μιλάνο - Hawks 08-03-2020 17η, 18η & 19η αγωνιστική

Development 2 League 2019/2020

Παίχτης Ομάδα Αγων. παραπτώματος Ημερ. παραπτώματος Ποινή
Πλινθίδης Αθανάσιος Peristeri Histons Saint Pauli – Peristeri Histons 24-09-2019 1η, 2η & 3η αγωνιστική
Βλαχονάτσιος Αχιλλέας Retro Pacers Retro Pacers - Koutchers 10-10-2019 1η αγωνιστική
Κυδώνης Κωνσταντίνος Athens Super Sonics Athens Super Sonics - Peristeri Histons 22-10-2019 Vs Saint Pauli
Ζαφειρόπουλος Ιωάννης Flood Flood - Thunder 01-11-2019 Vs Χλατς
Αραπογιάννης Γεώργιος KingLooney Tunes Melisses - KingLooney Tunes 02-11-2019 3η & 4η αγωνιστική
Τσαγκάρης Μιχαήλ New York PIC Knicks Tsouvalia - New York PIC Knicks 09-11-2019 4η & 5η αγωνιστική
Ράπτης Ιωάννης Tsouvalia Tsouvalia - New York PIC Knicks 09-11-2019 4η & 5η αγωνιστική
Σωτηρόπουλος Κωνσταντίνος Tsouvalia Tsouvalia - New York PIC Knicks 09-11-2019 Vs ESDDA Warriors
Βουράκης Ιωσήφ Athens Super Sonics Sun City Spurs - Athens Super Sonics 15-11-2019 4η, 5η, 6η, 7η & 8η αγωνιστική
Αμανατίδης Μάκης Athens Bucks Athens Bucks - Kasonic Beers 26-11-2019 Vs Mad Frogs
Ζυγούρης Αθαν. Γεώργιος Kasonic Beers Athens Bucks - Kasonic Beers 26-11-2019 Vs Shooting Stars
Ιβόπουλος Παναγιώτης Teddyboyz Teddyboyz - Αρισταίος 01-12-2019 Vs Weak Us Beaches
Γροπατσάκης Δημήτριος Αδάμ Cosa Nostra Cosa Nostra - Mafia Ballers 03-12-2019 Vs Αλκοολικός Αστέρας
Μπουγιούκας Νικόλαος Mafia Ballers Cosa Nostra - Mafia Ballers 03-12-2019 Vs New York Pic-Knicks
Ρουσουνέλος Ανδρέας Α.Σ.Κ. Αρισταίος Basket Case – Α.Σ.Κ. Αρισταίος 08-12-2019 Vs Rapetors
Παπαγρηγοριάδης Στυλιανός Basket Case Basket Case – Α.Σ.Κ. Αρισταίος 08-12-2019 Vs Teddyboyz
Καράογλου Αναστάσιος Destroyed Pistons Destroyed Pistons - Old Firm 13-12-2019 Αποβολή από το πρωτάθλημα
Μουγκαράκης Ανδρέας Old Firm Destroyed Pistons - Old Firm 13-12-2019 Vs Komic Mastoras
Μαργάνης Ιωάννης Slam Ducks Slam Ducks - Athens Super Sonics 05-01-2020 Vs Sun City Spurs
Κότσιρας Στέφανος Most Wanted Mpaloniakos - Most Wanted 12-01-2020 Vs Collectors
Σιαπάνης Μαρίνος Εθνικός Star Αλκοολικός Αστέρας - Εθνικός Star 18-01-2020 Vs Cosa Nostra
Μπουγιούκος Αλέξιος Melisses Houston Problems - Melisses 25-01-2020 Vs KingLooney Tunes
Αντωνόπουλος Αλέξανδρος New York PIC Knicks New York PIC Knicks - Εθνικός Star 03-02-2020 12η & 13η αγωνιστική
Σέργης Στυλιανός Εθνικός Star New York PIC Knicks - Εθνικός Star 03-02-2020 Vs ESDDA Warriors
Ράζνυ Τόμας Χλατς Retro Pacers - Χλατς 04-02-2020 12η, 13η & 14η αγωνιστική
Ράζνυ Ραφαήλ Χλατς Retro Pacers - Χλατς 04-02-2020 Αποβολή από την διοργάνωση
Δαμανάκης Ιωάννης Retro Pacers Retro Pacers - Χλατς 04-02-2020 Αποβολή από την διοργάνωση
Θεοφάνους Τάκης Cosa Nostra Friends - Cosa Nostra 08-02-2020 Vs Kavlanta Hawks
Βλαχονάτσιος Αχιλλέας Retro Pacers Retro Pacers - ΠαντοφLakers 12-02-2020 Αποβολή από το πρωτάθλημα
Οικονομάκος Νικόλαος Deflections Deflections - Aladalon 11-02-2020 Vs Peristeri Histons
Μιχαηλίδης Χρήστος Aladalon Deflections - Aladalon 11-02-2020 Vs Lobsters
Γκέος Χρήστος Transporters Mad Frogs - Transporters 13-02-2020 13η & 14η αγωνιστική
Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος Mad Frogs Mad Frogs - Transporters 13-02-2020 13η & 14η αγωνιστική
Θεοδοσόπουλος Ηλίας Beer Team Chicago Bullηδες - Beer Team 15-02-2020 Vs Lions
Κορασίδης Σταύρος Αρισταίος Kolosos Dunk n' Donuts - Αρισταίος 16-02-2020 Vs Teddyboyz
Καραμπεσύνης Βασίλειος Kolosos Dunk n' Donuts Kolosos Dunk n' Donuts - Αρισταίος 16-02-2020 Vs Basket Case
Σιρινίδης Κωνσταντίνος Peristeri Nets Peristeri Nets - Milwaukee Kebabs 08-03-2020 Vs Beer Team
Καμπουράκης Βασίλειος Cosa Nostra Cosa Nostra - Mafia Ballers 04-03-2020 Vs Αλκοολικός Αστέρας
Γρούντας Δημήτριος Mafia Ballers Cosa Nostra - Mafia Ballers 04-03-2020 15η, 16η, 17η &18η αγωνιστική

Basketaki Cup 2019/2020

Παίχτης Ομάδα Αγων. παραπτώματος Ημερ. παραπτώματος Ποινή
Τσαμποδήμος Άρης Saint Pauli Saint Pauli – Peristeri Histons 24-09-2019 Vs Μπυροβολικό
Γαργαλάκος Νικόλαος Saint Pauli Saint Pauli – Peristeri Histons 24-09-2019 Vs Μπυροβολικό
Πλινθίδης Αθανάσιος Peristeri Histons Saint Pauli – Peristeri Histons 24-09-2019 3η, 5η αγωνιστική
Δημόπουλος Δήμος Piranhas Piranhas - New York Pic Knicks 02-10-2019 Vs Tebelwolves
Καραγιάννης Αθανάσιος Godfathers Godfathers - Αλκοολικός Αστέρας 09-10-2019 Vs New York Pic-Knicks
Καράογλου Αναστάσιος Destroyed Pistons Destroyed Pistons - Uncle Drew 10-10-2019 Vs Hurricanes
Σολδάτος Κωνσταντίνος Hood Brothers United - Hood 05-10-2019 Vs Bobeeres
Πρόκος Αχ. Δημήτριος Στιφάδο Bulls Στιφάδο Bulls - Limoges 21-10-2019 Vs Piranhas/Lyonmen
Γιγουρτάκης Γεώργιος Athens Crips Piranhas - Athens Crips 28-11-2019 Vs War Gamers
Κανλής Παναγιώτης Piranhas Piranhas - Athens Crips 28-11-2019 Vs Milwaukee Sucks
Δημουλιάς Πάρης Λεγάμενοι War Gamers - Λεγάμενοι 25-11-2019 Vs Sacatemento Kings
Προσελέντης Σπυρίδων War Gamers Στιφάδο Bulls - War Gamers 20-01-2020 Vs Sacatemento Kings
Σκλαβενίτης Σπυρίδων War Gamers Στιφάδο Bulls - War Gamers 20-01-2020 Vs Sacatemento Kings
Καραγιάννης Στέφανος War Gamers Στιφάδο Bulls - War Gamers 20-01-2020 Vs Sacatemento Kings
Λαζαράκος Ιωάννης War Gamers Στιφάδο Bulls - War Gamers 20-01-2020 Vs Sacatemento Kings
Τσατσάκος Γεώργιος Piranhas Ela Puse - Piranhas 13-02-2020 Vs Άνεμος

Patras League 2019/2020

Παίχτης Ομάδα Αγων. παραπτώματος Ημερ. παραπτώματος Ποινή

Thessaloniki League 2019/2020

Παίχτης Ομάδα Αγων. παραπτώματος Ημερ. παραπτώματος Ποινή