Αποτελέσματα αγώνων
Winter Thessaloniki Cup 23/24

Αποτελέσματα αγώνων Winter Thessaloniki Cup 23/24

Ημερ/νια Ομάδες Αποτέλεσμα Γήπεδο Άρθρο Αγωνιστική
29/02/2024 22:00 92 - 52 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση Rof16
15/02/2024 22:00 89 - 27 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση Rof16
14/02/2024 21:30 0 - 20 Κλειστό Γυμναστήριο ΒΑΟ Ανακεφαλαίωση Rof16
14/02/2024 21:30 95 - 69 Εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη Ανακεφαλαίωση Rof16
14/02/2024 21:30 0 - 20 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση Rof16
14/02/2024 20:00 71 - 79 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση Rof16
13/02/2024 22:00 92 - 104 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση Rof16
13/02/2024 20:30 77 - 64 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση Rof16
12/02/2024 21:30 74 - 70 Εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη Ανακεφαλαίωση Rof32
29/01/2024 21:30 58 - 67 Εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη Ανακεφαλαίωση Rof32
27/01/2024 20:00 56 - 51 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση Rof32
27/01/2024 18:30 84 - 58 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση Rof32
26/01/2024 21:30 76 - 100 Εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη Ανακεφαλαίωση Rof32
25/01/2024 20:30 57 - 65 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση Rof32
24/01/2024 22:00 65 - 54 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση Rof32
24/01/2024 21:30 81 - 63 Εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη Ανακεφαλαίωση Rof32
24/01/2024 21:30 84 - 95 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση Rof32
24/01/2024 20:30 81 - 69 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση Rof32
24/01/2024 20:00 0 - 20 Εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη Ανακεφαλαίωση Rof32
24/01/2024 20:00 64 - 79 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση Rof32
23/01/2024 22:00 85 - 78 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση Rof32
23/01/2024 20:30 66 - 52 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση Rof32
23/01/2024 20:00 62 - 51 Εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη Ανακεφαλαίωση Rof32
23/01/2024 12:00 20 - 0 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση Rof32
08/01/2024 20:30 55 - 73 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 3
10/12/2023 21:30 51 - 59 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 2
10/12/2023 20:00 67 - 48 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
10/12/2023 18:30 77 - 60 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
09/12/2023 20:45 46 - 47 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
09/12/2023 18:30 58 - 75 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
08/12/2023 21:30 61 - 82 Εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη Ανακεφαλαίωση 3
06/12/2023 20:00 76 - 87 Εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη Ανακεφαλαίωση 1
06/12/2023 20:00 80 - 84 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
05/12/2023 20:30 66 - 73 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 3
26/11/2023 21:30 46 - 57 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 3
26/11/2023 21:30 97 - 80 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
26/11/2023 20:00 59 - 65 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 3
26/11/2023 20:00 20 - 0 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
26/11/2023 18:30 51 - 57 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
26/11/2023 18:15 56 - 75 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 3
25/11/2023 21:30 20 - 0 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 3
25/11/2023 21:30 36 - 69 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
25/11/2023 20:00 50 - 52 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
25/11/2023 18:30 0 - 20 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
24/11/2023 20:30 20 - 0 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 3
23/11/2023 22:00 73 - 61 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 3
22/11/2023 20:30 53 - 77 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 3
21/11/2023 20:30 67 - 54 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 3
21/11/2023 14:00 0 - 20 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 3
20/11/2023 20:30 57 - 73 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
19/11/2023 20:00 65 - 58 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
07/11/2023 20:30 20 - 0 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
31/10/2023 20:30 49 - 65 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
30/10/2023 20:15 75 - 54 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 2
29/10/2023 21:30 77 - 89 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 2
29/10/2023 21:30 39 - 64 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
29/10/2023 20:00 64 - 71 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 2
29/10/2023 20:00 75 - 92 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
29/10/2023 18:30 46 - 63 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 2
29/10/2023 18:15 22 - 65 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
27/10/2023 22:00 50 - 74 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 2
27/10/2023 22:00 0 - 20 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
27/10/2023 20:15 49 - 65 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
27/10/2023 20:15 53 - 58 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 2
25/10/2023 20:15 48 - 60 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 2
25/10/2023 20:15 59 - 66 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 2
24/10/2023 20:30 65 - 68 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
24/10/2023 20:15 88 - 57 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 2
23/10/2023 22:00 64 - 57 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
23/10/2023 20:30 70 - 65 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 2
23/10/2023 20:15 67 - 62 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 2
06/10/2023 22:00 0 - 20 - Ανακεφαλαίωση 2
06/10/2023 22:00 0 - 20 - Ανακεφαλαίωση 3
06/10/2023 20:00 20 - 0 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 1
01/10/2023 21:30 68 - 64 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 1
01/10/2023 21:00 81 - 65 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 1
01/10/2023 20:00 51 - 65 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 1
01/10/2023 19:15 47 - 40 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 1
01/10/2023 18:15 69 - 52 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 1
30/09/2023 21:30 65 - 42 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 1
30/09/2023 20:00 0 - 20 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 1
30/09/2023 20:00 83 - 49 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 1
30/09/2023 18:15 29 - 61 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 1
30/09/2023 18:15 100 - 31 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 1
29/09/2023 22:00 34 - 58 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 1
29/09/2023 20:30 52 - 59 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 1
28/09/2023 20:30 51 - 35 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 1
27/09/2023 20:30 54 - 52 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 1
27/09/2023 20:00 44 - 36 10Academy Basketball Hall Ανακεφαλαίωση 1
26/09/2023 22:00 59 - 46 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 1
26/09/2023 20:30 69 - 49 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 1
26/09/2023 20:30 68 - 59 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 1
25/09/2023 22:00 64 - 56 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 1
25/09/2023 22:00 65 - 55 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 1
25/09/2023 20:30 42 - 44 Sonik Arena Ανακεφαλαίωση 1
25/09/2023 20:30 80 - 51 Basketball Airdome Ανακεφαλαίωση 1