28/02/2022
Space Jam - - - - - 20 -
Retro Pacers - - - - - - -1

Τα βρήκαν σκούρα αλλά νίκησαν οι Retro Pacers.

Το πρώτο δεκάλεπτο ήταν πολύ ανοιχτό μεταξύ των δύο ομάδων, με το σκορ να πηγαίνει ψηλά και τους Retro να έχουν προβάδισμα 15 – 22. Χατζόπουλος με 6 και Μαυροσκότης με 5 πόντους ήταν μπροστάρηδες στην επίθεση της Space Jam, ενώ για τους Kίτρινους , Ράνης με 6 και Μπουρμπόν με 5 πόντους αντίστοιχα, οδηγούσαν την επίθεση για το +7.

Στο ξεκίνημα της δεύτερης περιόδου ,Χατζόπουλος και Νάστος με 4 πόντους ο καθένας μείωσαν για τους γηπεδούχους, για να έρθουν Πανάγος με 6, Μπουρμπόν με τρίποντο και Ράνης να στείλουν την διαφορά σε διψήφιο αριθμό.(24-35). Στην συνέχεια η Space Jam πάτησε το γκάζι και με μπροστάρηδες τους Χατζόπουλο με 4 και Νάστο με 5 πόντους, μείωσε στο καλάθι στην λήξη του ημιχρόνου(36-38).